top of page

Pandemi Sürecinde Tüp Bebek


Hepimizin bildiği gibi 2019 Yılı sonundan bu yana Covid-19 Salgını gelişmiş ve pandemi dolayısıyle birçok ülkede çeşitli önlemler alınmıştır. Kıbrıs’ta alınan sıkı önlemler arasında durdurulan uçuşların yeniden açılmasıyla uluslararası hastalarımıza hizmet vermeye kaldığımız yerden devam etmekteyiz.

Şu günlerde alınan karar ve önlemler çerçevesinde hazırlığını yaptığımız hastalarımızı işlemlerinden 1 veya 2 gün önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne çağırıyoruz. Ercan Havalimanı’na ulaşan hastalarımız Devlet’in öngördüğü Karantina Hoteli’ne yerleşiyor ve ertesi gün Sağlık Bakanlığı’ndan aldığımız özel izinle, Hastamızı, işlem yapmak üzere özel araçlarla alıp hastaneye getiriyoruz. İşlem sonrası yine özel araçla hotele bırakıyoruz. Bu arada uçuştan 3 ila 5 gün önce ve de Ada’ya girişte Covid-19 PCR Testi yapmak gerekiyor.

Sonuç itibariyle Covid-19 artık hastalarımıza yardımcı olmamıza engel değil, bebek sahibi olmak için beklemenize gerek yok. Hemen bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments


Öne çıkanlar
En son yazılan
Arşiv
Taglar
Bizi takip edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page