top of page

45-55 Yaş Anne Adayları ile 55 Yaş Üstü Anne Adayları

Anne adayları ileri bir yaşta karar verdikleri zaman Doğuş Tüp Bebek Merkezi, uygulamaları arasında olan Yumurta Nakli (Yumurta Donasyonu) işlemi ile anne olmaları yolunda, gayet yüksek başarı istatistikleri ile yardımcı oluyor. 

Yapılması gerekenler sırayla merkezimize ulaşıp başvuru yapmak, gereken tahlil ve raporları hazırlayıp dosyayı tamamlamak.

Tamamlanması gerekenleri listelersek,


1- Kan tahlilleri,

HbsAg             Açlık kan şekeri      LH

Anti HCV        Tam kan sayımı       TSH

Anti HIV          SGOT                      T3, T4

Anti HBC         SGPT                      Prolaktin

VDRL               Üre                         Estradiol

FSH


2-Kardiyoloji Uzmanından EKO, EKG Raporları dahil gebe kalmasında kardiyolojik açıdan engel yoktur raporu.


3-Dahiliye Uzmanından gebe kalmasında dahili açıdan engel yoktur raporu.

Gerekli raporlarınızı mail veya Whats app (05338692330) yoluyla bizlere ulaştırmanızın ardından işlem için gerekli tıbbi hazırlıklara başlayabiliriz. Bunu takiben size verilen tarihte Kıbrıs’ta olmanızla Yumurta Nakli işlemleriniz başlatılır. Yaklaşık 1 haftalık konaklamanız sürecinde tüm işlemleriniz tamamlanıp embriyolarınız transfer edilmiş olur. 

Eğer 55 yaşın üzerinde iseniz yapılması gerekenlere Düzenleyici Komite’mizin verdiği randevuya katılmanız gerekmektedir. Randevu İçin tüm hazırlıklar Merkezimiz tarafından yapılmaktadır. Sizin sadece istenilen gün ve saatte hazır olmanız yeterlidir.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi olarak ekibimiz, yaşı kaç olursa olsun ileri yaş anne olmaya karar veren tüm kadınların yanındayız. Geç kalınmış hissetmeyin, unutmayın her zaman bir umut vardır...Doğuş Tüp Bebek Merkezi ile her yaşta gebelik ve anne olmak mümkün..

댓글


Öne çıkanlar
En son yazılan
Arşiv
Taglar
Bizi takip edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page