top of page

Tüp bebek işlemlerinizi neden Kuzey Kıbrıs'ta yapmalısınız?Tüp bebek yapmaya karar verdiyseniz daha sonra da nerede ve hangi merkezde uygulama yapacağınıza karar verme aşamasına geçersiniz. Bu süreç çeşitli araştırmalarla geçirilen karmaşık bir aşamadır. Peki Kuzey Kıbrıs'ı seçerseniz avantajlarınız ne olacak?


1- Tüm yıl boyunca ılıman bir iklime sahip bir ada olduğundan tedavinize en uygun zamanı kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Hava şartları sizin için etken olmaktan çıkar.


2- Turizmiyle oldukça ünlü olan bu adaya tedaviniz için yapacağınız ziyaretiniz, aynı zamanda sizin için hoş bir tatil olacaktır.


3-Kuzey Kıbrıs'ta sperm donasyonu (sperm nakli), yumurta donasyonu (yumurta nakli), embriyo donasyonu (embriyo nakli), taşıyıcı annelik ve tandem yöntemi gibi dünyada çok az ülkede uygulanan işlemler yasal olarak uygulanabilmektedir.


4- Kuzey Kıbrıs'ın, konforlu lüks hotelleri ev sahipliği yaparak, her mevsim uygun fiyatlarıyla sizlere huzur ve mutluluğu da sunarak hamileliğinizin başlangıcında size destek olmaktadır.

Kısacası, Kuzey Kıbrıs deniziyle, kumuyla, güneşiyle, tarihiyle, doğasıyla tüp bebek tedaviniz için sizlere huzurlu bir kucak açmaktadır. Unutmayın ki bu da sizin gebelik şansınızı artırmaktadır.

Öne çıkanlar
En son yazılan
Arşiv
Taglar
Bizi takip edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page