top of page

Merhaba  Fatma hanım sizi ilk gördüğüm de işte  bu dedim bana verdiğiniz güven benim için  çok önemliydi ve hislerimde yanılmadığımı da gösterdiniz bana sizin ve ekibiniz sayenizde şuan 10 haftalık hamileyim Bizim için çok zor olan bu süreci en kolay ve rahat şekilde geçirmemizi  sağladığız. Emekleriniz ve desteğiniz için size ve ekibinize Eşim ve ben çooook teşekkür ediyorum iyiki tanıdık sizi  inşallah  bebeğimizi kucaģımıza aldığımız zaman size resimlerini de göndericem.

                         S-H

We want to thank you Dear Fatma, today we have learned that our pregnancy test is positive. This is a big surprise for us so thanks a lot.                                                                         

Mary & Kevin

After our 2 unsuccessful IVF treatments we prefered Dogus Hospital in Cyprus and contact with Fatma Tertemiz. She helped us in every stages. Now we have twins Olivia & Valerie. It was a good chance for us to contact with Dogus Hospital. Thank you Fatma, thank you Dr Sevket, thank you Dogus.

Edward 

Fatma Hanım size ne kadar minnettar olduğumuzu anlatamam yıllardır çabaladık her seferinde üzüldük ama bu sefer yüzümüz güldü. Sonucumuz olumlu çıktı hem de buradaki doktorlar ikiz olma ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyorlar. en başından en sonuna kadar hep yanımızda oldunuz. Size de, Şevket Bey'e de tüm ekibinize de sonsuz saygı ve sevgilerimizi yolluyoruz. Bizi bebeğimizin hayaliyle buluşturdunuz.

                        K.N - H.N

Doğuş Tüp Bebeğe ne kadar teşekkür etsek az. Tam da ümidimizi kaybettiğimiz anda önceden Doğuş'ta bebek sahibi olmuş bir ailenin tavsiyesi ile biz de iletişime geçtik. İyi ki geçmişiz eşim şimdi 4 aylık gebe ve her şey yolunda çok Şükür. Bebek sahibi olmak için Doğuş..

                       M.T

Last year we went to Cyprus for two weeks. We aimed to have a boy and make a beautiful summer holiday. Result is, our dreams come true and we have our twin boys and they are very healthy. we send our love to Cyprus, to our specialist embryologyst Fatma, to our Dr Sevket and to all hospital staff.                                                                                                                                                                                                                                                                      Jacqueline C.

Everyone who wants to have a baby should go to Cyprus for Dogus. All staff is friendly and they solve every problem during your travel, accomodation and operation. Dear Fatma I want to send my thanks especially. You were with us from starting to end. Thank you. We are peaceful with our baby and sending you a photograph.                                                                     

  A. K.

Fatma Hanım tüm emekleriniz için teşekkür ederim tam 6 ay boyunca oraya gelmeden sürekli telefonla ilgilendiniz transferden sonra aynı şekilde sabırla yardımcı oldunuz. Amacımıza ulaştık bu gün bebeğimiz dünyaya geldi. Size de Şevket Bey'e de memnuniyetlerimizi sunuyoruz.

                       H.T

Doğuş Hastanesi tüm ekibine ve Fatma Hocam'a..sizlerin de her dileği gerçek olsun sizin bizim dileğimizi gerçekleştirdiğiniz gibi..

                      Nevin

Doğuş'tan önce tam 5 kez deneme yaptık. Maalesef olmadı ama olsun nihayet Doğuş'la oldu ve bebeğimize kavuştuk. Bebeği olmayan herkese çözüm Doğuş diyorum. 

                      Hakan

Sevgili Fatma Hanım gösterdiğin ilgi alaka için, en çok da bebişime kavuşmamda vesile olduğun için çok ama çok teşekkürler.   

                      Melahat

Bebek istiyorsanız Doğuş. Keşke o kadar zorluklarla yıpranmadan Doğuş Hastanesine başvursaydık. Şimdi 2 günlük olan bebeğimiz belkş de 6 yaşında olurdu.         

                      Mete

Dr Şevket Alptürk bence ve ekibi bence bu işi en iyi yapanlardan. Çeşitli yerlerdeki denemelerimizden sonra bizi güzel sonuca ulaştırdılar ve bir kızımız bir oğlumuz oldu. Dünyada hiç bir şey bizi böylesine mutlu edemezdi. Çok  teşekkürler hepinize.                    

                      Yasemin

Doğuş tüp bebek ekibine özellikle doktorumuza ve Fatma hanıma çok teşekkür ediyiyorum . Önce allah sonrada sizin sayenizde bu guzel mucizeye sahip olduk. Bu bizim için büyük mucizedir. Herkese çok teşekkürler, başarılarınızın devamını diliyorum saygilar

                       SA

Dogus Hospital is the most professional hospital in the world I think. We were satisfied for everything. Today our babies are 1 years old. If you want to have a baby Dogus Hospital can solve it.                                                                                                                                                                                                               F. O

bottom of page