top of page

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Tedavisi yeniden başladı

Doğuş Tüp Bebek Merkezi, Dr Şevket Alptürk ve ekibi olarak yeniden tüm zamanlı çalışmayla tüp bebek

hastalarımızı tedaviye almaya başlamış bulunmaktayız. Uygulanan adımlar,

1-Kıbrıs uçuşu öncesi son 72 saat içerisinde Covid-19 PCR testi yapıyorsunuz. Raporunuzun QR kodu olmasına dikkat etmelisiniz.

2-Yine uçuş öncesinde 10 günlük karantina göreli konaklama ve yemek dahil ücretini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı hesabına aktarıyorsunuz ve dekontu uçuş öncesi havalimanında belgeliyorsunuz. (1 kişi için 3050 TL, 2 kişi için toplam 4450 TL )

3- Ercan Havalimanına indiğiniz zaman tekrar Covid19 PCR testiniz alınıyor ve tüp bebek hastaları için ayarlanan hotele yerleştiriliyorsunuz. (Magosa, Lefkoşa ve Girne’de ayrı hoteller bu konuda yetkilendirilmiştir.)

4- Ercan Havalimanında alınan testlerin negatif çıkması İle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’ndan sizin için alacağımız özel izinle hotelinizden alınıp işlemleriniz için Hastanemize getirliyorsınuz. İşlem sonrası yine hotele bırakılıyorsunuz.

5- İşlem günleri tekrarlanan PCR testleri ile aynı şekilde alınıp bırakılıyorsunuz.

6- Dönüş gününüzde de yine aynı şekilde izinli çıkıp Havalimanına bırakılıyorsunuz ve ülkenize dönebiliyorsunuz.

Böylece güvenlik şeridi içersinde sağlığınızı tehlikeye atmadan Kıbrıs’a gelip tüp bebek işlemlerinizi yaptırıp dönebiliyor ve böylece bebek sahibi olmak hayalinizi ertelemek zorunda kalmıyorsunuz.


Detaylı bilgi için bizi arayın

+905338692330

Comments


Öne çıkanlar
En son yazılan
Arşiv
Taglar
Bizi takip edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page